Translate

Monday, July 16, 2012

Midagi romantilist.. :)

Silmasin siin-seal netis teiste poolt meisterdatud kaarte... ja kui palju imekauneid paberlilli oli kasutatud, ikka neid, mida poest osta saab. Tekkis kange soov ka ise ühte rosettidega kaarti meisterdada.. Kuna ühtegi poeroosi ma lauasahtlist ei leidnud, siis üritasin ühte rosetti ise teha.. :) Kuidas neid tehakse, polnud õrna aimugi :D Mis seal ikka, uurisin netist, kuidas asi käib :) Siis leidsin lauasahtlist ühe lillemotiiviga auguraua, mis polnud küll see päris õige, kuid abiks seegi :) Meisterdasin ühe roseti valmis ja see oli nii armas, et tegin veel teise ja kolmanda ja neljanda.. ja kui neid juba viis oli, siis sündiski minu romantilise kaardi idee :) ..ja kuna minu kolme aastasel pisikesel Printsessil ka parasjagu midagi teoksil polnud, kutsusin temagi appi :) Temalegi meeldib meisterdamine! Nii, kui emme laua taha istub, võtab temagi issi arvutilaua taga koha sisse ja nõuab kaardi tegemiseks materjali. Pistsin siis talle auguraua ja roosa paberi pihku ja ütlesin, et lõigaku nüüd mulle nii palju lillekesi kui jõuab! Jõudis! Ja veel nii palju, et ülegi jäi! :D  Küll mul on ikka tubli laps, mõtlesin ma, ise nii pisike, aga kannatust rohkem kui mõnel täiskasvanul! :)))))Nii me siis lõikusime ja meisterdasime... ja õmblesime... selleks, et kaart ei tuleks tavapäraste sik-sak õmblistega, kasutasin ühte tikkimispistetest :)

Lõpptulemus sai just selline..


..nagu ma seda vaimusilmas ette kujutasin! Üliõnnelik! :) Ei teagi mis selle kaardiga nüüd edasi saab, jätan vist endale mälestuseks, sest kahju on äragi kinkida, sest see on kõikidest tehtud töödest kõige hingelähedasem! :)))

Kuna auguraud oli meie kaardi meisterdamisel peamiseks vahendiks, siis sobiks see kaart osalema ka Kaia väljakutses #32. Ja kui veab, siis oleks hea võita mõned punased plastiksüdamed, sest need said mul hiljuti otsa! :)